CENNIK BILETY

INTRO


 

Snow Zabawa to piękne miejsce zimowych atrakcji w Zakopanem — atrakcje dla dzieci, młodzieży, a także osób dorosłych. Z nami bawić się mogą całe rodziny i właśnie w takich grupach ta zabawa jest najlepsza. Snow Zabawa to wiele urządzeń, które ciągnięte są za pomocą skutera śnieżnego co daje emocje i frajdę zbliżoną do tego typu atrakcji na wodzie — na morzu. Duża dawka adrenaliny, zabawy, ale i integracji. Wszystko na widokowej polanie z pięknym widokiem na całe Tatry — nowe bezpieczne i mega widokowe miejsce. Zapraszamy do naszego biura na Gubałówce godzi możecie wybrać jedną z zimowych atrakcji, a następnie na naszej widokowej polanie bawić się najlepiej z nami. w Zakopanem. 

ZOBACZ JAK SIĘ BAWIMY

PAKIETY

SNOW ZABAWA

Snow Zabawa MAXI


 

Snow Zabawa MAXI to dużo radości i zabawy na Gubałówce. Wiele miłych chwil wypełnionych śmiechem podczas jazdy na naszym dmuchańcach. Atrakcje, które wchodzą w skład pakietu Snow Zabawa MAXI:

  • KULIG NA ŚLIZGACH za skuterem śnieżnym – jazda na ślizgach podpiętych do skutera śnieżnego. Wesoła zabawa gwarantowana.
  • ZIMOWY BANAN – Szalona jazda na zimowym bananie – kto utrzyma się najdłużej?
  • SNOW RAFTING – Jazda na pontonie za skuterem śnieżnym.
  • SNOW TUBING – wesoła jazda na wypełnionym powietrzem kole za skuterem śnieżnym.
  • PRZEJAŻDŻKA SKUTEREM ŚNIEŻNYM – nasz instruktor jako kierowca przewiezie każdego na skuterze śnieżnym.

KUP BILETY ONLINE

Zimowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem. Zabawa na śniegu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie atrakcje to idealny pomysł na integrację grupy. Gwarantujemy dużo śmiechu i piękne wspomnienia.

KONTAKT