Częste pytania

Najczęstsze pytania

1SNOW ZABAWA - Dla kogo to atrakcje?
Dla każdego, kto lubi się śmiać i dobrze bawić! :) Nasze zimowe atrakcje to idealny pomysł dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Zapraszamy całą rodziną i z przyjaciółmi - będzie wesoło!
2Kiedy jest czynna?
Od momentu kiedy spadnie wystarczająca ilość śniegu Snow Zabawa czynna jest przez całą zimę.
3Jak dojechać do Snow Zabawy ?
Jesteśmy na Gubałówce - przy górnej stacji kolejki Szymaszkowa. Zabawy na śniegu organizujemy na wielkiej polanie (3 hektary powierzchni). Jadąc z Zakopanego udajemy się w stronę Kościeliska i docieramy drogą Salamandra na szczyt Gubałówki, skręcamy w prawo i po ok. 200 m już nas widzisz. Obok nas znajdują się parkingi. Możesz do nas także dotrzeć spacerem, jeśli wjedziesz kolejką na Gubałówkę z centrum Zakopanego.
4Jaka jest cena za dziecko a jaka za osobę dorosłą?
Zimowe atrakcje na śniegu w Snow Zabawa to emocje i przeżycia, równe dla każdego. Dlatego cena jest stała. Osoba dorosła płaci tyle co dziecko za każdą atrakcję. Aktualny Cennik
5Jak powinienem się ubrać?
Ciepło i wygodnie - tak samo jak na narty lub sanki. Jeśli mają Państwo gogle, warto zabrać je ze sobą. Jeśli nie, zawsze mamy do dyspozycji.
6Czy dla grup wymagana jest wcześniejsza rezerwacja?
Tak, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji dla grupy byśmy mogli odpowiednio przygotować ilość sprzętu oraz liczbę instruktorów.
7Czy to atrakcja bezpieczna dla dzieci?
Tak, organizujemy Snow Zabawę już ponad 13 lat i zawsze było bezpiecznie. Wystarczy się mocno trzymać... i dobrze bawić! :)
KUP ONLINE