Częste pytania

Najczęstsze pytania

1SNOW ZABAWA - dla kogo take atrakcje ?
Dla każdego, kto lubi się dobrze bawić zimą na niespotykanych atrakcjach. Zimowe atrakcje w Snow Zabawie to idealny pomysł na aktywną zimę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy całą rodziną i z przyjaciółmi, w grupach - będzie wesoło i zimowo.
2Kiedy jest czynna?
Od momentu kiedy spadnie wystarczająca ilość śniegu Snow Zabawa. W sezonie zimowym pracujemy od godziny 10-16.
3Jak dojechać do Snow Zabawy ?
Jesteśmy na Gubałówce - przy Butorowym Wierchu nad Kościeliskiem. Jadąc z Zakopanego udajemy się w stronę Kościeliska i docieramy ulicą Salamandra na szczyt Gubałówki, skręcamy w prawo i po ok. 100 m już nas widzisz - baza skuterów śnieżnych. Obok nas znajdują się parkingi. Możesz do nas także dotrzeć spacerem, jeśli wjedziesz kolejką na Gubałówkę z centrum Zakopanego kieruj się na zachód mając Tatry po lewej ręce - i tak po 1,5 km dotrzesz do nas.
4Jaka jest cena za dziecko a jaka za osobę dorosłą?
Nasze atrakcje na śniegu to emocje i przeżycia, równe dla każdego. Dlatego cena jest taka sama. Osoba dorosła płaci tyle co dziecko za każdą atrakcję. Aktualny Cennik
5Jak powinienem się ubrać?
Ciepło i wygodnie - tak samo jak na narty lub sanki. Jeśli mają Państwo gogle, warto zabrać je ze sobą. Jeśli nie, zawsze mamy do dyspozycji.
6Czy dla grup wymagana jest wcześniejsza rezerwacja?
Tak, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji dla grupy byśmy mogli odpowiednio przygotować ilość sprzętu oraz liczbę instruktorów. Turyści indywidualni nie wymagają rezerwacji - obowiązuje normalna kolejka do skorzystania z usług.,
7Czy to atrakcja bezpieczna dla dzieci?
Tak, zdecydowanie tak. Organizujemy Snow Zabawę już ponad 13 lat i zawsze było bezpiecznie. Wystarczy się mocno trzymać ... i dobrze bawić !
KUP ONLINE