SNOWZABAWA

CZĘSTE PYTANIA

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Dla każdego, kto lubi się dobrze bawić zimą na niespotykanych atrakcjach. Zimowe atrakcje w Snow Zabawie to idealny pomysł na aktywną zimę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy całą rodziną i z przyjaciółmi, w grupach – będzie wesoło i zimowo.
Od momentu kiedy spadnie wystarczająca ilość śniegu Snow Zabawa. W sezonie zimowym pracujemy od godziny 10-16.
 
Jesteśmy na Gubałówce – przy Butorowym Wierchu nad Kościeliskiem. Jadąc z Zakopanego udajemy się w stronę Kościeliska i docieramy ulicą Salamandra na szczyt Gubałówki, skręcamy w prawo i po ok. 100 m już nas widzisz – baza skuterów śnieżnych. Obok nas znajdują się parkingi. Możesz do nas także dotrzeć spacerem, jeśli wjedziesz kolejką na Gubałówkę z centrum Zakopanego kieruj się na zachód mając Tatry po lewej ręce – i tak po 1,5 km dotrzesz do nas.
 
Nasze atrakcje na śniegu to emocje i przeżycia, równe dla każdego. Dlatego cena jest taka sama. Osoba dorosła płaci tyle, co dziecko za każdą atrakcję.
 
Ciepło i wygodnie – tak samo jak na narty lub sanki. Jeśli mają Państwo gogle, warto zabrać je ze sobą. Jeśli nie, zawsze mamy do dyspozycji.
 
Ciepło i wygodnie – tak samo jak na narty lub sanki. Jeśli mają Państwo gogle, warto zabrać je ze sobą. Jeśli nie, zawsze mamy do
Tak, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji dla grupy byśmy mogli odpowiednio przygotować ilość sprzętu oraz liczbę instruktorów. Turyści indywidualni nie wymagają rezerwacji – obowiązuje normalna kolejka do skorzystania z usług.,

Tak, zdecydowanie tak. Organizujemy Snow Zabawę już ponad 13 lat i zawsze było bezpiecznie. Wystarczy się mocno trzymać… i dobrze bawić !

Zimowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem. Zabawa na śniegu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie atrakcje to idealny pomysł na integrację grupy. Gwarantujemy dużo śmiechu i piękne wspomnienia.

KONTAKT