LOKALIZACJA

JAK DO NAS DOJECHAĆ ?

Dojedziesz do nas bezpośrednio z Zakopanego w zaledwie 10 minut. Z Centrum kieruj się do miejscowości Kościelisko, a następnie ulicą Salamandra wjedź na Gubałówkę – to jest asfaltowa droga bardzo często odśnieżana – samochód z dobrymi oponami zimowymi nie będzie miał problemu z wjazdem. Obok miejsca spotkania jest kilka parkingów, gdzie możesz bezpiecznie pozostawić samochód i udać się na zabawę razem z nami. To też doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzenia całej Gubałówki po atrakcjach.
 
Wyjazd kolejką z Centrum Zakopanego nie wymaga używania samochodu, jeśli ktoś mieszka w centrum – czas dotarcia minimum 60 minut. Jednak w sezonie kolejki do biletów są stosunkowo duże. Po wyjechaniu kolejką na Gubałówkę należy przejść na zachód (mając Tatry po lewej stronie) w stronę Wyciągu Polana Szymoszkowa i Butorowy. Po prawej stronie będzie baza skuterów śnieżnych Snowdoo (tutaj otrzymacie dalsze instrukcje) – Snow Zabawa jest 6 min spacerkiem stąd na uroczej polanie przy lesie.
 
20 minut dojazd do nas – można skorzystać z szybkiego rozwiązania jakim jest wyciąg narciarski Szymoszkowa i wyjechać szybko bez nart na górę Gubałówki. Następnie udajcie się w lewo (mając Tatry i Zakopane po lewej stronie) i po prawej stronie będzie baza skuterów śnieżnych Snowdoo (tutaj otrzymacie dalsze instrukcje) – Snow Zabawa jest 6 min spacerkiem stąd na uroczej polanie przy lesie.

Snow Zabawa
Gubałówka Zakopane

ADRES

ul. Droga Zubka 44
34-500 Zakopane

KONTAKT

Telefon : + 48 785 200 003

Email : info@snowzabawa.pl

Zimowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem. Zabawa na śniegu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie atrakcje to idealny pomysł na integrację grupy. Gwarantujemy dużo śmiechu i piękne wspomnienia.

KONTAKT