Lokalizacja

Jak do nas dojechać?

SAMOCHODEM
Dojazd do nas jest bezpośredni z Zakopanego i zajmuje 10 minut. Z Centrum należy jechać do miejscowości Kościelisko, a następnie ulica Salamandra wjechać na Gubałówkę - to jest asfaltowa droga bardzo często odśnieżna, samochód z dobrymi oponami zimowymi nie będzie miął problemu z wyjazdem. Obok jest kilka parkingów, gdzie za 3 zł na godzinę można pozostawić samochód i pobawiać się z nami. To doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzenia całej Gubałówki.
KOLEJKA PKL GUBAŁÓWKA
Wyjazd kolejka z Centrum Zakopanego nie wymaga używania samochodu, jeśli ktoś mieszka w centrum - czas dotarcia minimum 60 minut. Jednak w sezonie kolejki do biletów są stosunkowo duże. Po wyjechaniu kolejka na Gubałówkę należy przejść na zachód w stronę Wyciągu Polana Szymoszkowa i tuż za wyciągiem na wielkiej polanie jest Snow Zabawa.
WYCIĄG KRZESEŁKOWY SZYMOSZKOWA
20 minut dojazd do nas - można skorzystać z szybkiego rozwiązania jakim jest wyciąg narciarski Szymoszkowa i wyjechać szybko bez nart na górę Gubałówki, tuż obok górnej stacji od zachodniej strony jest Snow Zabawa na wielkiej polanie.
 
KUP ONLINE