Lokalizacja

Jak do nas dojechać?

SAMOCHODEM
Dojedziesz do nas bezpośrednio z Zakopanego w zaledwie 10 minut. Z Centrum kieruj się do miejscowości Kościelisko, a następnie ulicą Salamandra wjedź na Gubałówkę - to jest asfaltowa droga bardzo często odśnieżana - samochód z dobrymi oponami zimowymi nie będzie miał problemu z wjazdem. Obok miejsca spotkania jest kilka parkingów, gdzie możesz bezpiecznie pozostawić samochód i udać się na zabawę razem z nami. To też doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzenia całej Gubałówki po atrakcjach.
KOLEJKA PKL GUBAŁÓWKA
Wyjazd kolejką z Centrum Zakopanego nie wymaga używania samochodu, jeśli ktoś mieszka w centrum - czas dotarcia minimum 60 minut. Jednak w sezonie kolejki do biletów są stosunkowo duże. Po wyjechaniu kolejką na Gubałówkę należy przejść na zachód (mając Tatry po lewej stronie) w stronę Wyciągu Polana Szymoszkowa i Butorowy. Po prawej stronie będzie baza skuterów śnieżnych Snowdoo (tutaj otrzymacie dalsze instrukcje) - Snow Zabawa jest 6 min spacerkiem stąd na uroczej polanie przy lesie.
WYCIĄG KRZESEŁKOWY SZYMOSZKOWA
20 minut dojazd do nas - można skorzystać z szybkiego rozwiązania jakim jest wyciąg narciarski Szymoszkowa i wyjechać szybko bez nart na górę Gubałówki. Następnie udajcie się w lewo (mając Tatry i Zakopane po lewej stronie) i po prawej stronie będzie baza skuterów śnieżnych Snowdoo (tutaj otrzymacie dalsze instrukcje) - Snow Zabawa jest 6 min spacerkiem stąd na uroczej polanie przy lesie.
 
KUP ONLINE