Lokalizacja

Jak do nas dojechać?

SAMOCHODEM
Dojazd do nas jest bezpośredni z Zakopanego i zajmuje 10 minut. Z Centrum należy jechać do miejscowości Kościelisko, a następnie ulica Salamandra wjechać na Gubałówkę - to jest asfaltowa droga bardzo często odśnieżna, samochód z dobrymi oponami zimowymi nie będzie miął problemu z wyjazdem. Obok jest kilka parkingów, gdzie za 3 zł na godzinę można pozostawić samochód i pobawiać się z nami. To doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzenia całej Gubałówki.
KOLEJKA PKL GUBAŁÓWKA
Wyjazd kolejką z Centrum Zakopanego nie wymaga używania samochodu, jeśli ktoś mieszka w centrum - czas dotarcia minimum 60 minut. Jednak w sezonie kolejki do biletów są stosunkowo duże. Po wyjechaniu kolejka na Gubałówkę należy przejść na zachód (mając Tatry po lewej stronie) w stronę Wyciągu Polana Szymoszkowa i Butorowy. Po prawej stronie będzie baza skuterów śnieżnych Snowdoo (tutaj otrzymacie dalsze instrukcje) - Snow Zabawa jest 6 min spacerkiem stąd na uroczej polanie przy lesie.
WYCIĄG KRZESEŁKOWY SZYMOSZKOWA
20 minut dojazd do nas - można skorzystać z szybkiego rozwiązania jakim jest wyciąg narciarski Szymoszkowa i wyjechać szybko bez nart na górę Gubałówki. Następnie udajcie się w lewo (mając Tatry i Zakopane po lewej stronie) i po prawej stronie będzie baza skuterów śnieżnych Snowdoo (tutaj otrzymacie dalsze instrukcje) - Snow Zabawa jest 6 min spacerkiem stąd na uroczej polanie przy lesie.
 
KUP ONLINE