SNOWZABAWA

NASZE ATRAKCJE

KULIG ZA SKUTEREM
ŚNIEŻNYM

Szukacie oryginalnej i ekscytującej zabawy na śniegu, mamy dla Was idealną propozycję! Zapraszamy na wyjątkowy zimowy kulig, czyli najlepszą jazdę na sankach ciągniętych przez skuter śnieżny. To niezwykła atrakcja, która dostarczy Wam mnóstwo emocji i radości. 😊 Będziecie bawić się w najpiękniejszym miejscu w Zakopanem z widokiem na Tatry! Koniecznie, wybierzcie przygodę, o której będziecie długo opowiadać!  

SNOW RAFTING

Snow rafting to jedna z najbardziej ekscytujących i oryginalnych atrakcji zimowych w Zakopanem. To zabawa polegająca na jeździe po stoku na dmuchanej łodzi za skuterem śnieżnym. Spróbuj snow raftingu z przyjaciółmi, rodziną lub kolegami z pracy.  Tylko z nami duża porcja adrenaliny, zabawy, ale i integracji. Wszystko na widokowej polanie z przepięknym widokiem na góry!  Snow zabawa – POLECAMY!

ZIMOWY BANAN

to dmuchana rura o długości 5 metrów, która jest holowana po śniegu przez skuter śnieżny. To świetna zabawa dla osób, które lubią adrenalinę, a także chcą sprawdzić swoją współpracę w grupie. Wyzwaniem dla uczestników jest utrzymanie się na rurze jak najdłużej, co wymaga dobrej koordynacji zespołu. Podczas zabawy nie lada sztuką jest zgranie zespołu w taki sposób, by jak najdłużej utrzymał się na jadącym dmuchańcu. 

SNOW TUBING

Snow tubing to szalony zjazd na dmuchanych „oponach” ciągniętych za skuterem śnieżnym prowadzonym przez naszego Instruktora. To wspaniała zabawa, dużo adrenaliny i jeszcze więcej radości. Dla kogo — dla każdego — dzieci, młodzieży i dorosłych! Dla grup, zespołów i szkół. Chcesz zjechać z górki na specjalnej dętce, która obraca się i buja w różne strony. Zdecydowanie sprawdź, jaka to frajda!

JAZDA SKUTEREM
ŚNIEŻNYM

Skutery śnieżne? Absolutnie TAK! Zabierzemy Was na fantastyczną wyprawę pasmem Gubałówki na dwuosobowych skuterach śnieżnych. Impreza integracyjna na skuterach to niezapomniane wrażenia. Wybierz zimowy event w Zakopanem i najlepsze atrakcje dla grup. Tylko z nami świetna rekreacja i wspaniała zimowa rozrywka! To najlepsza snow zabawa w Zakopanem.

MINI SKUTERY
DLA DZIECI

Jeśli szukasz niezapomnianej przygody dla swojego dziecka, zapraszamy do Zakopanego na wyprawę mini skuterem śnieżnym. To świetna okazja, by sprawić dziecku radość. Zapewniamy bezpieczne i łatwe w obsłudze pojazdy. Nasz instruktor zadba o bezpieczeństwo Waszych pociech. Zdecydowanie samodzielna jazda po śniegu to wspaniałe doświadczenie dla najmłodszych.

RAKIETY ŚNIEŻNE

Rakiety śnieżne — co to takiego? Wszyscy o nich opowiadają, a mało kto miła je na nogach. Z nami  nie tylko je założycie, ale także sprawdzicie chodząc po głębokim śniegu. To świetna zabawa dla każdego! Dodatkowo specjalnie dla dzieci organizujemy programy z rakietami i chodzeniem po głębokim śniegu na Gubałówce. Posiadamy profesjonalne rakiety śnieżne firmy TSL. Zabierzemy Was w najpiękniejsze miejsca w Zakopanem.

Zimowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem. Zabawa na śniegu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie atrakcje to idealny pomysł na integrację grupy. Gwarantujemy dużo śmiechu i piękne wspomnienia.

KONTAKT